Nutitelefoni rakendused
 

Nutitelefoni rakendusedprint

Hõlbustamaks mobiilifotode printimist oleme arendanud kaks tasuta nutitelefoni rakendust iPhonele. Nutitelefonidele mõeldud rakendustega oleme esindatud läbi SquarePrint kaubamärgi.

SquarePrint, we print your photos

sp_icon_140.pngSquarePrint on töövahend/rakendus kõigile, kes pildistavad nutitelefoniga. Mõne lihtsa sammuga saavad rakenduse kasutajad oma fotodest tellida väljatrükke fotopaberil, kleebistel, külmkapi magnetitel, posteril, lõuendil või posteril raamis.

SquarePrint rakendus oskab kasutada pilte teie iPhone pildikogust. Fotod võivad olla pildistatud nii Instagram'i kui mistahes teise foto rakendusega.

Valige toode, lisage sellele oma fotod, sisestage aadress, makske PayPal'i või krediitkaardiga ning oodake, kuni pildid postiga saabuvad.
SquarePrint võimaldab printida ruudukujulisi fotosid.

SquarePrint Apple AppStoresPrints, print Instagram photos

prints_icon140.pngPrints on rakendus inimestele, kes pildistavad nutitelefoniga, ning soovivad kiirelt ja hõlpsalt tellida fotodest väljatrükke paberil.
Prints lubab korraga valida iPhone pildikogust mitu pilti. Fotod võivad olla nii ruudu-, kui ristkülikukujulised.
Võrreldes SquarePrint'iga on Prints'i kasutamiskogemus kiirem, ning ei võimalda piltide ja toodete kallal erilist nikerdamist.

Valige fotod, sisestage aadress, makske PayPal'i või krediitkaardiga ning oodake, kuni pildid postiga saabuvad.

Prints Apple AppStores


Lisainfo rakenduste, toodete ja tehnoloogia kohta (inglise keeles) squareprintapp.com

Millist sidevahendit kasutame teiega kontakteerumisel?
OÜ Digifoto    tel. 6613 728    e-post. digi@digifoto.ee                          Kõik hinnad kodulehel sisaldavad käibemaksu