Kliendid

Siit leiate meie sõbrad ja kliendid. 

Digifotol on 14 aasta jooksul olnud au valmistada just nende fotograafide pilte ja näituseid.

Kui Te otsite endale koju või kontorisse ilusat pilti siis siit Te kindlasti leiate!


Kaido Haagen        http://www.kaidohaagen.com/

Sven Zacek            http://www.zacekfoto.ee/

Imre Klaasen         http://www.imreklaasen.com/

Margus Muts           http://www.margusmuts.ee/

Remo Savisaar       http://www.moment.ee/

Meelis Kivirand http://www.meelisphoto.com/

Tarmo Mikussaar    http://fotosilm.pri.ee/?s=15

Tarmo Annok http://www.tarmoannok.com

Tõnu Ling                http://www.tonuling.com/

Andres Tarto           http://www.taevapiltnik.ee/

Jarek Jõepera        http://www.jarekj.com/

Erik Mandre            http://erikmandre.planet.ee

Marek Metslaid      http://marek.planet.ee/

Tiit Veermäe
          http://www.foto-veermae.ee/


Moe-, pulma- ja stuudiofotograafid:


Fotopesa fotostuudio http://www.fotopesa.ee/

Olga Makina http://www.photo.ee/

Tanel Teemusk http://www.flickr.com/photos/tanelteemusk/

Mardo Männimägi http://www.photoemotion.ee/





OÜ Digifoto    tel. 6613 728    e-post. digi@digifoto.ee                          Kõik hinnad kodulehel sisaldavad käibemaksu